Onze mensen.

Sydac wordt geleid door Kurt Wouters en Joan Embrechts. Twee senior vennoten die zich kunnen beroepen op meer dan 30 jaar anciënniteit binnen het bedrijf. Hun onbetaalbare ervaring wordt nog eens extra versterkt door 2 junior vennoten met elk zelf meer dan 10 jaar ervaring in de boekhoudkundige en fiscale aspecten van de bedrijfswereld. Samen geven zij de leiding aan een 8-tal boekhoudkundig en administratieve medewerkers. Een toegewijde groep experten die al jaren binnen ons bedrijf actief zijn en het reilen en zeilen van uw boekhouding van zeer nabij opvolgen.

  Kurt Wouters  - senior partner  kurt@sydac.be

Kurt Wouters - senior partner
kurt@sydac.be

   Joan Embrechts  -  senior partner  joan@sydac.be

Joan Embrechts - senior partner
joan@sydac.be

  Erwin Maes   -  junior partner  erwin@sydac.be

Erwin Maes - junior partner
erwin@sydac.be

  Thomas Raeymaekers   -      junior partner   thomas  @sydac.be

Thomas Raeymaekers -  junior partner
thomas@sydac.be

  Silvia van Goethem   -  loonadministratie / algemeen secretariaat   silvia@sydac.be

Silvia van Goethem - loonadministratie / algemeen secretariaat
silvia@sydac.be

  Margot Ruypers   -  medewerkster boekhouding  margot@sydac.be

Margot Ruypers - medewerkster boekhouding
margot@sydac.be

  Anja Sack     -  medewerkster boekhouding  anja@sydac.be

Anja Sack - medewerkster boekhouding
anja@sydac.be

  Natasja Duvivier     -  medewerkster boekhouding  natasja  @sydac.be

Natasja Duvivier - medewerkster boekhouding
natasja@sydac.be

   Nancy Vorsselmans  -  medewerkster boekhouding  nancy@sydac.be

Nancy Vorsselmans - medewerkster boekhouding
nancy@sydac.be

  Eva D'Huyvetter     -   loonadministratie / algemeen secretariaat   eva  @sydac.be

Eva D'Huyvetter loonadministratie / algemeen secretariaat
eva@sydac.be